** همه دعوتید: گروه آموزش کاربردی انجمن برای فراهم شدن امکان مشاهده ابرماه و ماه گرفتگی شامگاه چهارشنبه 11 بهمن در خانه ستاره شناسی تهران واقع در انتهای بلور استاد معین برنامه ویژه ای را برگزار و امکان رصد و عکسبرداری از این پدیده را با تلسکوپ برای عموم علاقمندان فراهم خواهد نمود.**    
 يكشنبه 1 بهمن 1396 | 4 جمادي الاول 1439 | 21 ژانويه 2018
مسير :
»
»
»
خاطره ماندگار- برنامه عمومي و رايگان رصد گذر سياره ناهيد

خاطره ماندگار- برنامه عمومي و رايگان رصد گذر سياره ناهيد
جمعه 12 خرداد 1391 - 02:30 | شاخه : | 1874 بازدید | 0 دیدگاه

گروه آموزش کاربردي انجمن نجوم آماتوري ايران
با توجه به هماهنگيهاي انجام شده با برج ميلاد تهران و همکاري هميشگي مسئولين محترم اين سازه، تنها برنامه متمرکز رصد عمومي گذر سياره ناهيد از مقابل مهر تابان اين مرکز در کنار اين سازه نمادين بصورت رايگان و با حضور کارشناسان انجمن نجوم آماتوري ايران به اجرا در خواهد آمد. به کليه علاقمندان شرکت در اين برنامه توصيه مي شود در صورتي که داراي ابزار رصدي مناسب هستند، آنرا از روزهاي قبل مجهز به فيلتر ويژه رصد خورشيد نموده و در اين بنرامه شرکت نمايند. به کليه گروهها و مراکز نجوم سراسر کشور پيشنهاد مي شود تا در مناطق خود اقدام به اجراي برنامه هاي مشابه با رعايت نکات ايمني مشاهده خورشيد، اقدام نمايند. بديهي است بعد از برنامه گذر بر اساس تفاهم نامه بين انجمن نجوم ايران و انجمن نجوم آماتوري ايران،  گزارشهاي علمي و عمومي، عکسها و ساير مستندات مراکز نجومي کشور دريافت و در اين وبگاه، نمايشگاههاي مرتبط و ساير مستندات مربوط به اين رويداد بي نظير با نام اعضاي آن گروه منعکس و در آينده نزديک ارايه خواهد شد.
لازم به ياد آوري است که تنها روش ثبت نام و دريافت کد رهگيري براي شرکت در برنامه رصد گذر زهره از وبگاه  اختصاصي بوده و با ديگر روشها همچون دريافت کد رهگيري از طريق دفتر انجمن مطلقاً  امکان پذير نمي باشد. براي انجام مراحل ثبت نام و  دريافت کد رهگيري کليک نماييد... توصيه مي شود د رهنگام تکميل فرم ثبت نام، درکادر مربوط به آشنايي با برنامه نام کامل انجمن نجوم آماتوري ايران قيد شود.
مهلت ثبت نام تا پايان وقت اداري روز سه شنبه 16 خرداد ماه جاري بوده و پس از اين زمان مقدور نمي باشد.(لينک مربوطه غير فعال خواهد شد)


اشتراک گذاری در:

بیان دیدگاه

- لطفاً نام و دیدگاه‌ خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
- سایت انجمن نجوم آماتوری ایران مجاز به ویرایش ادبی دیدگاه‌ها است.
- دیدگاه‌هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی و موارد مغایر با قوانین کشور باشند منتشر نخواهند شد.
- دیدگاه‌ها پس از تأیید منتشر می‌شوند.
نام:(اجباری)
رایانامه:(اجباری)
دیدگاه:

کد امنیتی:
(از چپ به راست)
https://telegram.me/iranastronomy
هم اکنون