مسير :
»
»
»
حدود13.7ميليارد سال پيش در چنين روزي...!-قسمت اول

حدود13.7ميليارد سال پيش در چنين روزي...!-قسمت اول
چهارشنبه 3 آذر 1389 - 02:30 | شاخه : | 1169 بازدید | 0 دیدگاه
عليرضا اسنجاني-
 
مقاله پيش رو حاصل تلاش يكي از اعضاي فعال انجمن نجوم آماتوري ايران مي باشد. فراهم كردن امكان اظهار نظر، ترجمه، انعكاس عكس و گزارش و ... يكي ازگامهاي اساسي انجمن طي ساليان اخير براي ايجاد روحيه خود باوري و ترغيب براي انجام تلاشهاي علمي بيشتر در كشور به شمار مي آيد.  اين مقاله نيز در دو بخش تقديم علاقمندان مي شود كه بخش اول آن پيش روي شما عزيزان است(بخش مقالات فيزيك و اختر فيزيك اين سايت).
شما دوست شيفته علم مي توانيد ضمن مطالعه، نظرات خود را از طريق پست الكترونيك صميمانه با ما در ميان گذاريد. همه علاقمندان به دانش پر رمز  و راز ستاره شناسي از سراسر كشورو فارسي زبانان جهان مي توانند مقالات و مطالب خود را برايمان ارسال تا پس از بررسي اوليه با نام خودشان بر روي اين پايگاه اينترنتي پر بيننده در اختيار سايرعلاقمندان قرار گيرد. منتظر كارهاي خوب شما شيفته آسمان هستيم.                                  سرويس علمي
 
مطالعات انسان بر روي اين آسمان بيکران به منظور شناخت تمامي وقايع ، سابقه اي بس طولاني دارد. شناخت جهان و پي بردن به بيشمار معماهايي که ذهن بشر را به خود معطوف داشته. در اين جهان پهناور بسيار مواردي وجود دارد که هنوز ذهن بشر قادر به حل آن نگرديده و خود بسياري از سوالات نخستين نيز در طي سالها تحقيق به جواب رسيده. اما اولين و اصلي ترين سوالي که در ذهن تمامي انسان ها با تمام پيش زمينه هاي ذهني و علمي شکل مي گيرد آن است که سر منشا تمامي وقايع در اين پهنه گيتي چيست و به نوعي چگونه به اين شرايط کنوني رسيده است.
تقريباً تا قبل از سال 1960 عموم اعتقادات بر اين بود که جهان ايستا است وهيچگونه حرکت و سير قابل محاسبه اي ندارد.
 
 
 


اشتراک گذاری در:

بیان دیدگاه

- لطفاً نام و دیدگاه‌ خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
- سایت انجمن نجوم آماتوری ایران مجاز به ویرایش ادبی دیدگاه‌ها است.
- دیدگاه‌هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی و موارد مغایر با قوانین کشور باشند منتشر نخواهند شد.
- دیدگاه‌ها پس از تأیید منتشر می‌شوند.
نام:(اجباری)
رایانامه:(اجباری)
دیدگاه:

کد امنیتی:
(از چپ به راست)
https://telegram.me/iranastronomy
هم اکنون