مسير :
»
»
»
ليست دوربين هاي دوچشمي انجمن

ليست دوربين هاي دوچشمي انجمن
دوشنبه 16 دي 1387 - 19:21 | شاخه : | 14555 بازدید | 10 دیدگاه
  

دراين بخش شما مي توانيد با دوربينهاي دوچشمي سلسترون امريكا و...  از انواع دو چشمي هستند درواحد تجهيزات انجمن نجوم آماتوري ايران بيشتر آشنا شويدو اين مركزمي تواند  بنا بدرخواست شما مدل مورد نظر را در كوتاهترين زمان ممكن تحويل دهد. دوربينهاي دوچشمي انجمن ضد ضربه، ضد آب و بعضاً با گازمخصوص پر شده است تا براي رصدهاي حرفه اي بيش ازنمونه هاي ديگر قابل استفاده باشد
تلاش نموده ايم  نه به عنوان يك فروشگاه ابزارهاي نجومي بلكه به عنوان يك مركز تخصصيهمواره تجهيزات استاندارد را به همراه مشاوره رايگان و  با كيفيت و قيمتهاي مناسب در اختيار علاقمندان قرار دهيم.
يادتان باشد كه خريد ابزار به تنهايي كافي نيست وضمن نياز به خدمات و پشتيباني مناسب، لازم استآموزش وهمينطوربرگزاري برنامه هاي رصدي براي استفاده صحيح از ابزاررا تنهادر مركزرسمي  وقانونمند كشوري همچون انجمن نجوم آماتوري ايرانعلاقمندان عضو و غير عضودريافت نمايند.
 
گذشته از آنكه اين مركز پيشتاز ارايه ابزارهاي نجومي و لوازم جانبي آنها در كشوربوده است، بيش از چهار رصدخانه و مركز اخترشناسي گسترده دانشگاهي وغيره  راه اندازي نموده و تجهيز مراكز دانشگاهي همچون دانشگاه آزاد تربت حيدريه، ميبد و...  را در كشور به انجام رسانده است  اين مجموعه كشوري براي اجراي طرحهاي راه اندازي مراكز اختر شناسي از تجربيات و دانش فني بالايي برخوردار مي باشد. تخفيف ويژه عضويتاز ديگر مزاياي همراهي با اين مجموعه پرتلاش كشوري است. براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد قيمتها و مشاوره خريد با ما تماس بگيريد.
 
با احترامواحد تجهيزات انجمن 
 

رديف
نام محصول
امکانات
توضيحات
1
دوربين دو چشمي 70*15
به همراه رابط نصب برروي سه  پايه
با پوشش سبز بر روي عدسي شيئي و پشتيباني پس از فروش مناسب
2
دوربين دو چشمي 80*2نوع 1
"
"
3
دوربين دو چشمي 80*2نوع2 

"
"
 وچندين مدل ضد آب، ضد ضربه پر شده با گاز و كيف مناسب حمل ونقل
4
دوربين دو چشمي 90*20

"
"    "
5
دوربين دو چشمي 100*25


"
"
6
دوربين دو چشمي 110*22
"
"
7
دوربين هاي دو چشمي غول پيكر
 
با سه پايه
8
سه پايه قدرتمند
  در 3 مدل مختلف با قيمت مناسب
       
 
* لازم به ذکر است اعضاء متناسب با نوع عضويت و مراکز همکاردر تهران وساير شهرستانها در خريد تجهيزات با مبلغ کمتر از5ميليون ريال از5% تخفيف و در خريد هاي بالاتر از 5ميليون ريال حسب مورد سفارش از تخفيف ويژه برخوردار مي گردند.
** بديهي است ارسال، نصب و آموزش رايگان از خدمات انجمن در ارائه تجهيزات مي باشد.
*** قابل ذکر آنکه تهيه و ارائه کليه دوربين هاي دو چشمي با توانهاي مختلف بامارکهاي معتبر دنيا که در جدول فوق ذکر نگرديده از طريق انجمن در کوتاه ترين زمان ممکن با ثبت سفارش امکان پذير است.
براي خريد كافي است پس از انتخاب محصول و دريافت مشاوره لازم(بصورت رايگان) از انجمن، هزينه را به  حساب سيبا  نزد بانك ملي ايران به شماره 0105510714002 به نام انجمن نجوم آماتوري ايران واريز(قابل واريز در کليه شعب بانک ملي) و پس از اعلام واريزبصورت تلفني به شماره 66922627-021، در تهران پس از 24 ساعت و در ساير شهرستانها پس از 48 ساعت محصول خود را درب منزل تحويل بگيريد. 
 

 
 

 
 

 
 
انواع دو چشمي با قابليت تعويض چشمي و امكان عكسبرداري نجومي

 اشتراک گذاری در:

دیدگاه‌ها

رضا
(مهمان)
چهارشنبه 11 شهريور 1394 - 21:35

کجا میشه این محصولات رو خرید؟
واحد تجهیزات
(مهمان)
پنجشنبه 12 شهريور 1394 - 08:34

دوست عزیز
ورود انجمن به ارایه تجهیزات نجومی صرفا برای راهنمایی صحیح علاقمندان جهت تهیه بهترین تجهیز با مناسبترین قیمت است؛ شما می توانید بصورت تلفنی از دفتر انجمن مشاوره رایگان بخواهید تا با هر بودجه ابزاری استاندارد و کامل را تهیه نمایید. سپس ابزار انتخابی را اعلام تا هزینه آن جهت واریز به شما ابلاغ گردد و پس از واریز، تجهیز شما در تهران با پیک و در شهرهای بزرگ کشور با تیپاکس و در شهرهای کوچک با سیستم باربری محلی؛ درب منزل تحویل گردد. واحد تجهیزات
محمدباقر یونسی
(مهمان)
يكشنبه 12 مهر 1394 - 14:16

با سلام و احترام
می خواستم بدونم بالاترین بزرگنمایی دوربین های دو چشمی چه میزان است و آیا انجمن این دوربین را با برند خوب جهت فروش دارد یا خیر ؟
اگر دارد قیمت و کاتلوگ جهت خرید اعلام شود.
واحد تجهيزات
(مهمان)
يكشنبه 12 مهر 1394 - 19:59

با سلام
ضمن تشكر از اين ارتباط، دوربين 150*40 بزرگترين دوربين دو چشمی است؛ هر چند بين منجمان آماتور دوربين 100*25 بيشتر كاربرد دارد. اين دو چشمی در دو مدل اسكای مستر و دوربين های دو چشمی غول پيكر عرضه شده است.
تلاش داريم در آينده؛ بخشی مجزا برای ارايه كليه ابزارهای نجومی راه اندازی تاعلاقمندان بتوانند با كيفيت بهتر و قيمت مناسب، نسبت به تهيه ابزارهای رصدی مورد نظر خود اقدام نمايند. واحد تجهيزات
Nelson
(مهمان)
يكشنبه 19 ارديبهشت 1395 - 16:48

سلام من تصمیم به خرید یه دوربین دوچشمی گرفتم ولی کاملا سردرگم هستم شما که در این زمینه اطلاعات کاملی دارید میتونید به من کمکی بکنید؟؟
واحد تجهیزات انجمن نجوم آماتوری ایران
(مهمان)
يكشنبه 19 ارديبهشت 1395 - 17:24

با سلام، دوربین دو چشمی نجومی حداقل دارای مشخصه 70×15 و بالاتر می بایست باشد و پس از تهیه دوچشمی؛ خرید سه پایه مناسب آن دوربین جهت جلوگیری از لرزش و خستگی دست ضروری است. شما می توانید با 02166922627 تماس و برای خرید اقدام نمایید. واحد تجهیزات انجمن
حسین ابوطالبی
(مهمان)
يكشنبه 7 آذر 1395 - 08:38

ضمن عرض سلام ،در مورد خرید دوربین دوچشمی نجومی خوب راهنمایی می خواستم .از آنجا که خرید چند باره ممکن نمی باشد لذادوربین معرفی شده مارک معتبر واز نظر کارایی در سطح ممتاز باشد.
واحد تجهیزات
(مهمان)
جمعه 12 آذر 1395 - 20:24

دوست گرامی

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر جهت تهیه ابزارهای استاندارد و با کیفیت نجومی، صرفا دو روش به شما پیشنهاد می گردد:
1- تماس با واحد تجهیزات انجمن02166922627
2- مکاتبه و طرح درخواست از طریق ایمیل

با احترام
میلاد محمدی
(مهمان)
چهارشنبه 15 دي 1395 - 15:34

با عرض سلام

لطفا در مورد قدرت دید و کارایی دو چشمی 80*20 و به خصوص دوچشمی

100*25 برای خرید توضیح دهید.

باتشکر
واحد تجهیزات
(مهمان)
چهارشنبه 15 دي 1395 - 18:15

دوست عزیز سلام
اساسا دوربینهای دو چشمی با توجه به استفاده از دو چشم برای مشاهده از درون آنها، و با وجود دارا بودن کیفیت مناسب لنز، از طرفداران زیادی برای رصد اجرام آسمانی برخوردار هستند. بطور مثال در دو چشمی 80*20 ؛ عدد اول میزان بزرگنمایی و عدد دوم قطر لنز جلو دوچشمی بر حسب میلیمتر را نشان میدهد. با توجه به دوربودن اجرام آسمانی بزرگنمایی چندان مهم نیست اما هر چه قطر لنز جلو دو چشمی بزرگتر باشد بهتر است؛ که در مورد موضوع سئوال جنابعالی، دوچشمی 100*25 کیفیت رصدی بهتری نسبت به 80*20 دارد. لازم به یادآوری است که دوچشمی های 70*15 و بالاتر، دارای کاربری رصد آسمان هستند. انتخاب برندهای شناخته شده جهانی(و نه هر عنوان به ظاهر به عنوان برند معرفی شده) در کیفیت دوچشمی انتخابی موثر است. یادتان باشد که استفاده از 3 پایه متناسب با وزن دوچشمی و دارای امکاناتی همچون تراز و... بسیار حائز اهمیت و ضروری می باشد.
رصد دهانه های سطح ماه، حلقه های سیاره کیوان(با توجه به قطر لنز دو چشمی) و قمرهای برجیس، مشاهده برخی سحابیها و کهکشانها، از جمله قابلیتهای دوربینهای دو چشمی است. البته بجز روش آفوکال(چسباندن لنز دوربین عکاسی به چشمی دوربین دوچشمی برای عکاسی از اجرام، امکان عکسبرداری با روش بستن دوربین عکاسی بر روی دوچشمی وجود ندارد.
واحد تجهیزات این مرکز کشوری، بدور از نگاه تجاری، از گذشته های دور تا کنون نسبت به راهنمایی صمیمانه علاقمندان بصورت رایگان و همچنین ارایه تجهیزات رصدی متنوع و استاندارد همراه با ارایه خدمات به علاقمندان بوده و می باشد. با ما در صورت تمایل تماس بگیرید. 02166922627

موفق باشید

بیان دیدگاه

- لطفاً نام و دیدگاه‌ خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
- سایت انجمن نجوم آماتوری ایران مجاز به ویرایش ادبی دیدگاه‌ها است.
- دیدگاه‌هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی و موارد مغایر با قوانین کشور باشند منتشر نخواهند شد.
- دیدگاه‌ها پس از تأیید منتشر می‌شوند.
نام:(اجباری)
رایانامه:(اجباری)
دیدگاه:

کد امنیتی:
(از چپ به راست)
https://telegram.me/iranastronomy
هم اکنون